O NAS

Firma „Jurajskie Przysmaki” to działająca lokalnie firma cateringowa, która łączy tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnymi trendami kulinarnymi.

Opieramy się głównie na lokalnych produktach i spieramy lokalnych dostawców.
U nas znajdziecie mięso z polskich hodowli, pieczywo tylko z naturalnych składników oraz wiele innych produktów pochodzących od miejscowych mikro producentów.

Wszystko co robimy, robimy z pasją, liczy się, aby było smacznie i lokalnie!

Dowozimy bezpłatnie w promieniu 10 km od Michałowic.
Bezpłatny dowóz już od 40 zł!
Michałowice, Narama, Kozierów, Owczary, Raciborowice, Iwanowice Iwanowice Dworskie, Iwanowice Stare, Książniczki, Młodziejowice, Goszcza, Łuczyce, Zagórzyce, Zagórzyce Dworskie, Zagórzyce Stare, Zielonki, Węgrzce, Bibice, Boleń, Sieborowice, Zerwana, Widoma, Górna Wieś, Zdzięsławice, Garliczka Duchowna, Garliczka, Masłomiąca, Batowice, Dziekanowice, Wiktorowice, Prusy, Maciejowice, Pielgrzymowice, Więcławice Dworskie, Więcławice Stare, Wola Więcławska, Maszków, Marszowice, Firlejów, Zalesie, Sadowie, Żerkowice, Damice, Niebyła, Brzozówka, Przybysławice, Trojanowice, Januszowice, Korzkiew, Giebułtów, Garlica Murowana, Pękowice, Górna Wieś, Kończyce, Prawda, Zesławice, Zastów

Wszystkie nasze potrawy pakowane są szczelnie w zgrzewarkach próżniowych, co nie tylko zachowuje smak potraw, ale również chroni je przed przesiąkaniem zapachów, jak to ma miejsce w przypadku jednorazowych opakowań styropianowych.

Opakowania te nadają się również do bezpośredniego odgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, co ułatwia spożycie posiłku po czasie jego przygotowania.

Dodatkowo ich transport jest bezpieczny i nie naraża żywności na bezpośredni kontakt z wirusami czy bakteriami, co również przeciwdziała rozprzestrzenianiu się COVID-19. Dodatkowo materiały, z których wykonane są pojemniki są w 100% przetwarzalne.